Валерій Лунченко зустрівся із закарпатськими військовими в зоні АТО

DSC_5431_1

Минулого тижня голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко побував на Сході країни. Керівник області хотів особисто поспілкуватися із закарпатськими військовими, дізнатися, що вони потребують у першу чергу, почути їх побажання. Разом з тим, Валерій Лунченко перевірив механізм доставки військовим гуманітарного вантажу (допомоги), 60 тонн якого цими днями було відправлено із Закарпаття на Схід.Для військових-закарпатців 128 окремої механізованої гірсько-піхотної бригади передали військове спорядження, продукти харчування, одяг та засоби першої необхідності. Речі та харчі зібрали волонтери, небайдужі краяни. Такі поставки вантажу, безпосередньо на місце дислокації бригади планується проводити двічі на місяць.

- Велике спасибі саме тим волонтерам і всім, хто долучився і підтримав нашу армію. Сьогодні ми всі разом, спільно із працівниками закарпатської міліції, облвійськомату, зуміли дістатись до табору дислокації і передати всі зібрані земляками речі для наших військовослужбовців, котрі перебувають на Сході країни і ведуть бойові дії проти ворога, - зазначив Валерій Лунченко.

Про самі бойові дії хлопці розповідають так, що на війні моторошно, особливо в окопах:

- Якщо ти в окопі, важливо знати і чути, що летить у твій бік. Тоді треба гуртуватися, - каже Роман із Хустського району.

- Ночі трохи тяжкі, - розповідає Віталій, військовий із міста Мукачево, - бувають обстріли, але віримо, що все буде добре.

Валерій Лунченко каже, що зробить все можливе, аби якнайшвидше провести ротацію військових із Закарпаття, котрі вже довгий час захищають державу, бо розуміє, що військовим потрібно відпочити:

- Моторошно слухати ті історії, про які говорять солдати, що їх чи не кожну ніч обстрілюють із гранатометів та «градів». Розказують, що навіть жителі сусідніх сіл вночі беруть до рук автомати і обстрілюють пости наших хлопців. Але вони сильні духом, впевнені у тому, що разом ми переможемо.

Прес – центр ОДА

Остання зміна сторінки: 20-08-2014 11:36