Розглянули питання погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

15 серпня в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Заборгованість із виплати заробітної плати в районі згідно даних статистики станом на 01 серпня складає 166,8 тис. грн. на ВАТ ,,Конденсатор”. На підприємстві проводиться процедура банкрутства та здійснено опис наявного майна. На наступне засідання запрошено арбітражного керуючого ВАТ ,,Конденсатор’’ для вирішення всіх питань.

За інформацією податкової інспекції, борг із сплати ЄСВ та недоїмка по страхових внесках складає 1,5 млн. грн., податкові борги в районі становлять 12,6 млн. грн. У порівнянні з попереднім місяцем, борги по податкам зменшилися на 1,4 млн. грн. Найбільший боржник ТОВ ,,АСТ’’.

Управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі проінформувало комісію про важкий стан із сплатою боргів по пільгових пенсіях. Дане питання знаходиться в процесі вирішення.

Засідання вів в. о. голови райдержадміністрації Володимир Айб.

Остання зміна сторінки: 18-08-2014 11:47