Бізнес Рахівщини направив на соціальні виплати понад 71 мільйон гривень ЄСВ

Бізнес Рахівщини направив на соціальні виплати понад 71 мільйон гривень ЄСВСаме таку суму спрямувала бізнес-спільнота Рахівщини на казначейські рахунки  району протягом січня-липня 2014 року.

За інформацією Державної податкової інспекції у Рахівському районі у липні поточного року єдиного соціального внеску зібрано 8042,8 тис. гривень. Індикативні показники виконано на 103,8 відсотки.

Надходження єдиного внеску продовжують перевищувати минулорічні показники. Темп зростання надходжень порівняно з відповідним періодом минулого року збільшений на 104 відсотки або 2,7 млн. гривень.

Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до законодавчо визначених пропорцій та перераховується за призначенням на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 14-08-2014 09:01