Андрій Сербайло провів прийом громадян

dsc_2095У вівторок, 12 серпня, в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Андрій Сербайло вирішував проблеми закарпатців під час особистого прийому громадян.
Серед більш ніж двадцяти громадян, які цього дня звернулися зі своїми питаннями, були і ті, котрі переїхали з зони АТО. Так, жінка з донькою переїхали з Донецька, де донька навчалася в університеті на бюджетній основі. При влаштуванні дівчини на навчання до Ужгородського національного університету, виникли певні питання щодо оплати. Андрій Сербайло запевнив – найближчим часом питання буде вирішено, і дівчину переведуть в університет на бюджетне місце.
Були звернення і від громадян, які переїхали з півострова Крим, щодо сприяння у отриманні житла.
Також мешканка Берегова звернулася із проханням сприяти розширенню житлової площі. З Рахівського району та Ужгорода просили допомогти в отриманні кредиту на будівництво та придбання житла. Мешканці будинку по вул. Підгірна в Ужгороді звернулися з питання фінансування ремонту фасаду будинку, який є пам’яткою архітектури.
По кожному зверненню дано відповідні доручення профільним управлінням, службам, РДА.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 12-08-2014 14:32