До уваги представників екотуристичного бізнесу!

200255778-001На території Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської областей реалізується мікропроект «Передача досвіду зеленого туризму та принципів системи сертифікації GoToCarpathia з Польщі на Україну» в рамках парасолькового проекту „Транскордонна співпраця для рекреаційного туризму польсько-українського прикордоння”, співфінансованого за рахунок коштів Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Мета проекту – професіоналізація обслуговування туристів і відпочиваючих шляхом впровадження ідеї зеленого туризму в Україні на основі системи сертифікації GoToCarpathia.

Серед завдань проекту є ознайомлення представників туристичного та готельного бізнесу з підходами до отримання екологічного сертифікату Карпатського регіону. В рамках мікропроекту передбачено інформаційно-практичні навчання та навчальна поїздка у регіон Польських Бєщад (Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) для ознайомлення з досвідом впровадження сертифікації GoToCarpathia– системи сертифікації та ідеї розвитку і промоції зеленого туризму в Карпатах. Сертифікати GoToCarpathiaвідносяться до різних груп товарів і послуг на території Східних Карпат і є місцевим аналогом екологічних сертифікатів і знаків якості. На територій Українських Карпат мікропроект реалізує громадський благодійний «Еколого-географічний фонд» (м. Львів) у співпраці з Бєщадською Фундацією «Партнерство для середовища» (м. Устрики Дольні, Підкарпатське воєводство, Польща) та місцевими організаціями з розвитку туризму на території Львівської, Івано-Франківської і Закарпатської областей.

Запрошуємо представників туристично-готельного бізнесу на інформаційно-практичний семінар, який відбудеться 13 серпня 2014 року на базі готельно-ресторанного комплексу «Європа» в приміщенні конференцзалу (1й поверх). Початок о 10 год. К.ч.. Для бажаючих брати участь у семінарі просимо зголошуватись за телефоном:

067 259 59 96 – Вікторія Губко, регіональний координатор мікропроекту

Остання зміна сторінки: 12-08-2014 14:18