Валерій Лунченко: Закарпатський батальйон територіальної оборони має виправдати ті сподівання, які на нього покладені

140808_na-gol-2-17-40У п’ятницю, 8 серпня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко поспілкувався із військовослужбовцями Закарпатського батальйону територіальної оборони.
З останньої нашої зустрічі було зроблено чимало для того, аби ви залишилися тут. Ми маємо рішення Міністерства оборони та Генерального штабу, що батальйон територіальної оборони буде задіяний у межах області для того, щоб забезпечувати тут спокій і мир.
Та ми маємо усвідомити усю відповідальність, з усіх батальйонів які були сформовані на території області, лише наш не буде відправлено на Схід. Ми підключали до вирішення цього питання керівництво держави. Тому Закарпатський батальйон територіальної оборони має виправдати ті сподівання, які на нього покладені.
Ті військові навички, які ви отримали тут, стануть вам у нагоді. Переконаний, ви зумієте достойно і гідно захищати нашу область. Якщо вникне така необхідність термінового реагування, я знаю, що серед вас є ті, які зголосяться допомогти сусіднім областям - Львівській, Івано-Франківській. У західних областях наш територіальний батальйон буде задіяний для забезпечення спокою у цих регіонах, - наголосив Валерій Лунченко.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 11-08-2014 10:25