На Закарпатті відкрито рахунки для зарахування «Військового збору» до бюджету

140808_na_gol-2_17-25На Закарпатті відкрито рахунки для зарахування надходжень до загального фонду державного бюджету по коду класифікації доходів бюджету 11011000 «Військовий збір».
Нагадаємо, що військовий збір введено тимчасово - до 1 січня 2015 року. Його сплачуватимуть як громадяни України, так і іноземці, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні. Введений загальнодержавний військовий збір стягуватиметься за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб. Відповідно платниками збору є особи, визначені пунктом 162.1 статті 162 Податкового кодексу України.
Об'єктом оподаткування збором є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Також збір стягуватиметься із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
Розрахунок суми військового збору, яку необхідно утримати із доходу громадянина та перерахувати до бюджету, проводитиме роботодавець. Тобто, аналогічно, як і податку на доходи з фізичних осіб.
З реквізитами рахунків можна ознайомитись на сайті Територіальних органів Міндоходів у Закарпатській області в розділі «Бюджетні рахунки».

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА