Представлено нового заступника голови РДА

IMG_3041Розпорядженням голови райдержадміністрації від 08.08.14 № 96/04р. на посаду заступника голови районної державної адміністрації призначено Турока Віктора Степановича.

Довідково. Турок Віктор Степанович 1977 року народження, у 1999 році закінчив Ужгородський національний університет за спеціальністю „Міське будівництво і господарство”, здобув кваліфікацію інженера – будівельника та у 2010 році закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю ,,Державна служба”, отримав кваліфікацію – магістра.

Трудову діяльність розпочав у 1999 на посаді директора малого підприємства ,,Галактика”, потім працював майстром закритого акціонерного товариства ,,Верховина”. А з квітня 2001 року Віктор Степанович працює у Рахівській районній державній адміністрації: інженером по житлово – комунальному господарству; спеціалістом з територіального планування і забудови відділу містобудування та архітектури; начальника відділу містобудування та архітектури; заступником начальника, потім начальником управління економіки; начальником управління економічного розвитку і торгівлі, де працював до нині.

Остання зміна сторінки: 08-08-2014 16:22