Керівництво області доручило посилити контроль за станом пожежної безпеки у закарпатських лісах

1Підвищення температури останніх днів дало старт масовим виходам людей на природу. Як наслідок, виникають лісові пожежі, причиною яких стає здебільшого необережне поводження з вогнем під час відпочинку в лісових масивах області.
Як поінформували в управлінні ДСНС України у Закарпатській області, цьогоріч у краї сталося 6 лісових пожеж, які успішно вдалося локалізувати. Зокрема, дві – у Великоберезнянському районі та по одній – на Рахівщині, Іршавщині, Виноградівщині та Свалявщині.
Для місцевих органів влади - це чіткий сигнал до дій, зазначив заступник голови Закарпатської ОДА-голова регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайло Рівіс.
За словами посадовця, необхідно запровадити ряд превентивних попереджувальних заходів. Зокрема, обмежити несанкціонований доступ населення до лісових масивів та забезпечити своєчасне виявлення й гасіння лісових пожеж. При необхідності - організувати патрулювання в лісах краю рейдових бригад.
Також необхідно мати резерв паливно-мастильних матеріалів для гасіння та ліквідації наслідків пожеж у Карпатських лісах, на полях із сухою травою та стихійних сміттєзвалищах.
Відтак, голова регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Михайло Рівіс доручив місцевим органам виконавчої влади контролювати місця для масового відпочинку людей та забезпечувати їх безпеку.

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА