Голова РДА поспілкувалася з переселенцями

Вчора відбулося чергове засідання районного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Участь в засіданні взяли, як члени штабу так і запрошені переселенці, громадяни, які були змушені переїхати з Луганської та Донецької областей для тимчасового проживання на територію Рахівського району.

IMG_3016Начальник районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Закарпатській області, співголова штабу Олександр Тушер, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Писар доповіли про заходи, які були здійснені протягом тижня та відповіли на питання, які цікавили переселенців.

- У зв’язку з важкою суспільно – політичною ситуацією, яка склалася на території України, після тимчасової реєстрації місця проживання необхідно з’явитися в найближчий військовий комісаріат для постановки на тимчасовий військовий облік, - довів до відома присутніх військовий комісар Рахівського району Андрій Гоман.

Наразі, у зв’язку зі зверненнями громадян, які тимчасово перебувають на території району, вирішується питання щодо їх працевлаштування.

Всі присутні переселенці отримали Дорожні карти для людей, внутрішньо переміщених в межах країни для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб.

Остання зміна сторінки: 06-08-2014 12:38