Голова РДА здійснила особистий прийом громадян

05 липня голова адміністрації Ірина Вербіцька вчергове поспілкувалася з мешканцями району. Ними було висловлено чимало питань, вирішення яких потребують сприяння очільниці району.

Так, наприклад мешканка селища Кобилецька Поляна висловила прохання щодо фінансування купівлі м’якого інвентарю для дошкільного навчального закладу. Мешканка міста Рахів звернулася до Ірини Бийлівни по допомогу щодо вирішення земельного питання. З важливим питанням до голови прийшла мешканка села Білин - в ур. Бододянка не підведено електропостачання.

Також, нещодавно до голови РДА звернувся інвалід І групи з проханням переглянути рішення щодо надання йому посвідчення учасника бойових дій. Зі слів заявника, він брав участь у бойових діях у Чехословаччині.

Жителі Рахівщини висловили ще ряд питань, зокрема: про земельні спори, про виділення одноразової матеріальної допомоги, про працевлаштування та інші.

По кожному зверненню Ірина Бийлівна дала конкретні вказівки щодо вирішення порушених питань або роз’яснення до компетенції якого органу належить їх вирішення.

Остання зміна сторінки: 05-08-2014 15:57