На новий потяг "Київ-Рахів" квитків не залишилося

Новий потяг сполученням Київ - Рахів - Київ № 457/458 урочисто зустріли 04 серпня в Рахові. Участь у заході взяли голова РДА Ірина Вербіцька, Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован, в. о. голови районної ради Михайло Фірка, міський голова Ярослав Думин, професор, заслужений природоохоронець України Федір Гамор, начальник Івано-Франківської дирекції залізничних перевезень Ярослав Лучко, історик, краєзнавець Михайло Ткач.

IMG_2993Сформований потяг з 12 пасажирських вагонів: 5 купейних та 7 плацкартних, які підготувала Південно-Західна залізниця. Із Києва потяг курсуватиме по непарних числах через день, із Рахова - через день по парних.

В перший рейс пасажири викупили усі 560 місць. Рішення про призначення прямого потяга Київ-Рахів прийняв генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк на зустрічі із громадськими активістами.

- Завдяки новому залізничному маршруту пасажири можуть без пересадок доїхати до популярного туристично-рекреаційного центру України, а саме Рахівщини, а жителі населених пунктів - зручно подорожувати в столицю, оскільки раніше необхідно було пересідати на потяги у Львові або Івано-Франківську, - зауважила очільниця району Ірина Вербіцька.

Остання зміна сторінки: 04-08-2014 15:30