Валерій Лунченко: На Закарпатті продовжується відмобілізування з числа добровольців

dsc_1208Керівник краю прокоментував процес мобілізації в області та ситуацію із акціями протесту:
- Уже більше половини доведеного до Закарпатської області плану щодо кількості мобілізованих – виконано. Усі відмобілізовані – добровольці, які дають свою особисту згоду. За весь період мобілізації жодних фактів щодо примусової відмобілізації не встановлено.
На телефон «гарячої» лінії не надходило жодних скарг щодо примусової мобілізації. Мобілізаційний процес продовжується, підкреслюю, з числа добровольців.
Щодо подальшого перекриття доріг у межах області, звертаю увагу всіх організаторів та учасників – безпідставне перекриття доріг тягне за собою кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством. Тим паче, що в області підстав для перекриття доріг немає – мобілізовано виключно добровольців. Перекриття доріг будуть розцінюватися як заклики до дестабілізації ситуації в області і поширення сепаратистських настроїв. Ми поважаємо позицію громади і прислуховуємося до їхньої думки, але всі заходи повинні носити мирний характер.
Якщо будуть встановлені факти примусової мобілізації – за це понесе відповідальність відповідний комісаріат. До тих людей, які вийшли на першу хвилю акцій протесту жодних дій і заходів щодо притягнення до відповідальності вжито не буде . Та на сьогоднішній день ведеться робота щодо затримання осіб - громадян Російської Федерації, які підбурювали населення. За різною інформацією, таких осіб в області є кілька десятків. СБУ та міліція встановлює зв’язок таких осіб з депутатами, та головами сільських і селищних рад. Якщо будуть доведені такі факти і що все це робилося з метою дестабілізації ситуації в краї, то винні будуть покарані.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 04-08-2014 14:18