У РДА звітувались про профілактику бездоглядності та безпритульності серед дітей

24 липня при керівнику апарату райдержадміністрації Валентині Тернущак відбулась нарада з питань профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей.

В обговоренні взяла участь також в.о. начальника служби у справах дітей Кокіш О.П., про проведену роботу присутніх інформував завідувач сектором з питань профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей ССД РДА Іван Балота.

Для забезпечення відповідної ділянки роботи у лютому 2014 року в райдержадміністрації створено сектор з питань профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей. Задля попередження насильства в сім’ї, з метою профілактики та попередження бездоглядності на території району працівниками служби у справах дітей регулярно проводяться профілактичні рейди, обстеження умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Перевірка умов проживання даних сімей проводиться систематично, не рідше одного разу на квартал, за потреби і декілька разів. Під час обстеження вивчаються їх проблеми, складається відповідний акт.

Керівник апарату райдержадміністрації підвела підсумки наради, де підкреслила, що питання профілактики бездоглядності та безпритульності серед дітей і надалі тримати на контролі.

Остання зміна сторінки: 25-07-2014 17:42