Плата за землю допоможе вирішити ряд соціально-економічних питань

11За 6 місяців поточного року надходження плати за землю від платників Рахівщиши склали понад півтора мільйона гривень. Зокрема, юридичними особами сплачено більше одного млн. грн., та біля пів млн. грн. фізичними особами.

Плата за землю посідає третє місце по обсягах надходжень до місцевих бюджетів усіх рівнів, її питома вага становить 5.2 відсотки у загальній сумі надходжень.

Нагадаємо, що платниками земельного податку є власники або користувачі земельних ділянок. Органи доходів і зборів щороку до 1 липня направляють громадянам - платникам земельного податку та орендної плати за землю податкові повідомлення-рішення для сплати земельного податку та орендної плати за користування землею.

ДПІ у Рахівському районі звертає увагу, що податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Фізичними особами у сільській та селищній місцевості земельний податок може сплачуватися через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про приймання податкових платежів.

22 серпня 2014 року - останній день сплати земельного податку з фізичних осіб. Громадянам слід звернутися до органів Міндоходів за місцем знаходженням  земельної ділянки і пред’явити відповідні документи (зокрема, план-схему земельної ділянки, підтвердження права власності, ксерокопії документів права на пільги) у разі якщо не отримали податкового повідомлення - рішення по платі за землю, або ж якщо виникають запитання щодо розміру нарахованого податку, у випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги, або виникнення необхідності уточнення сум земельного податку.

Земельний податок є одним із основних бюджетоутворюючих податків місцевого бюджету, тому стабільне його надходження допоможе вирішити ряд соціально-економічних питань району.

ДПІ в Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 23-07-2014 14:30