Керівники закладів соціального обслуговування відзвітувались за піврічну роботу

16 липня при голові держадміністрації відбулась нарада з керівниками структурних підрозділів та представниками Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів, Рахівського територіального центру соціального обслуговування та Ясінянського територіального центру соціального обслуговування.

Йшлося про підсумки роботи протягом І півріччя закладів, що надають соціальні послуги населенню району.

Так, за повідомленням директора Рахівського районного реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів Михайла Буднікова, суспільно-політична ситуація в країні на початку року не сприяла роботі центру, відчувалась стурбованість батьків. Проте в наступні місяці центр продовжив надавати реабілітаційні послуги у звичайному режимі. За перше півріччя послуги Центру отримали 16 осіб, а це і психологічна реабілітація, і логопедична корекція, і лікувальна фізкультура та масаж. Пацієнтами Центру наразі в основному є діти-інваліди з м. Рахів, сіл Костилівка та Білин.

Директор Ясінянського територіального центру Оксана Рещук повідомила, що наразі в закладі проживають 68 підопічних, ще 210 місцевих жителів фахівці центру обслуговують вдома. До проведення заходів для підопічних центру, надання їм належної уваги долучаються також школярі, місцеві підприємці.

Під опікою Рахівського територіального центру знаходяться 882 жителів району, з них 190 безпосередньо в місті, інші - у сільській місцевості, частина з них обслуговується вдома. Крім догляду за підопічними, центром надаються послуги по соціально-побутовій адаптації, на території відділення центру працює також їдальня для малозабезпечених громадян.

Остання зміна сторінки: 17-07-2014 17:57