У Рахівській райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей

24 червня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та правоохоронних органів, під головуванням заступника голови координаційної ради Валентини Тернущак.

Розглянули стан захисту прав дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають у сімейних формах виховання, обговорили координацію роботи всіх зацікавлених структур щодо профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі.

Особлива увага акцентувалася на виконанні заходів щодо запобігання та профілактики злочинності серед неповнолітніх на території району, захисті прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховної роботи педагогів з питань профілактики дитячої злочинності, а також заходів спрямованих на попередження негативних явищ серед дітей та підлітків.

За підсумками засідання координаційної ради прийнято відповідні рішення, з конкретними пропозиціями окремим відділам та службам райдержадміністрації, які спрямовані на покращення роботи щодо профілактики дитячої злочинності та бездоглядності в районі.

Остання зміна сторінки: 25-06-2014 14:48