Обговорили Проект змін до Конституції України

На початку березня поточного року в Україні стартувала реформа з децентралізації влади.

23 червня при голові райдержадміністрації Ірині Вербіцькій, в рамках обговорення Проекту змін до Конституції Україні та Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні відбулося засідання круглого столу з представниками органів місцевого самоврядування.

007Розповів про новаторства Проекту змін до Конституції та Концепції реформування місцевого самоврядування начальник Рахівського районного управління юстиції Владислав Губко.

Проектом пропонується надати регіонам можливість розвиватися, приймати рішення на місцевому рівні, керувати охороною здоров'я, житлово-комунальним господарством, освітою і гуманітарною сферою. Буде сформовано пакет інструментів фінансового характеру, які дозволять територіям заробляти гроші, і частину з них залишати у себе, частину перераховувати до держбюджету.

В ході активного обговорення учасники підтримали Проект змін, реалізація якого може покращити стан розвитку місцевих громад.

- Метою Концепції є визначення напрямів, механізмів і строків формування ефективного місцевого самоврядування та територіальної організації влади для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, становлення інститутів прямого народовладдя, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідній території, узгодження інтересів держави та територіальних громад, - зазначила Ірина Вербіцька.

Окрім того, з метою інформування та залучення населення до обговорення Проекту змін до Конституції Україні та Концепції реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади на офіційному сайті райдержадміністрації створено рубрику, в якій можна отримати всю необхідну інформацію.

Остання зміна сторінки: 24-06-2014 14:22