Валерій Лунченко: Кожен голова району повинен особисто побувати на полігоні і побачити ті проблеми, з якими зіштовхуються військові

dsc_8207Про це у середу, 18 червня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації повідомив під час наради з головами РДА.
Зокрема, керівник краю вніс пропозицію провести виїзне засідання на території полігону, де сьогодні розташований Закарпатський батальйон територіальної оборони. Це дасть змогу організувати допомогу для батальйону більш чітко, кожен керівник району особисто поспілкується з призовниками та добровольцями і знатиме, що саме вони потребують.
- Також пропоную кожній сільський та селищній раді придбати хоча б по одному бронежилету. Всього в області 325 сільських і селищних рад, тому це буде суттєва допомога нашим хлопцям, - зауважив Валерій Лунченко.
На нараді також був присутній Іван Васильцюн, військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату, який повідомив, що розпоряджень щодо відправлення Закарпатського батальйону у східні регіони України поки немає.
Розпочалася нарада з хвилини мовчання за загиблими закарпатськими військовослужбовцями. Як повідомив Іван Васильцюн, двоє з них – мешканці Ужгорода, один – с. Сімерки, Перечинського району.

Прес – центр ОДА

Остання зміна сторінки: 18-06-2014 17:41