Органами влади не дотримуються вимоги чинного законодавства при притягненні осіб до адміністративної відповідальності

38219Упродовж 2014 року прокуратурою району проведено 11 перевірок щодо дотримання вимог законодавства органами місцевого самоврядування та органами державного контролю району при притягненні осіб до адміністративної відповідальності. Із вказаної кількості перевірок 4 – проведено у органах контролю.

Як встановлено перевірками, жодним із вказаних органів вимоги чинного законодавства при притягненні осіб до адміністративної відповідальності не дотримуються. Зокрема, порушуються вимоги чинного законодавства при складанні протоколів про вчинення адміністративних правопорушень та порядку розгляду адміністративних справ уповноваженими органами.

За результатами проведених перевірок, прокуратурою району внесено 10 подань. Із загальної кількості на даний час розглянуто вже 7 подань, за наслідками їх розгляду до передбаченої законом відповідальності притягнуто 4 службові особи органів державної влади та місцевого самоврядування району, у тому числі 2 службові особи органів державного контролю.

Прокуратура Рахівського району

Остання зміна сторінки: 17-06-2014 12:05