Представили нового голову Рахівської райдержадміністрації

Сьогодні, 28 травня, в. п. голови Рахівської районної ради Михайло Фірка офіційно представив керівникам районних служб, установ, організацій та громадськості новопризначену голову Рахівської райдержадміністрації Ірину Вербіцьку.

Відбулось представлення у приміщенні актового залу районної ради за участі начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних служб, установ та організацій, депутатського корпусу, керівників органів місцевого самоврядування та громадськості.

Нагадаємо, що Ірину Бийлівну призначено на посаду голови Рахівської райдержадміністрації відповідно до Указу в. о. Президента України Олександра Турчинова № 891/2014-рп від 23 травня 2014 року.

Михайло Фірка зауважив, що пані Вербіцька отримала підтримку громади, керівника області та в. о. глави держави, і усвідомлює відповідальність, яка лягла на її плечі отримавши одну з найвищих посад в районі. А також висловив сподівання, що всі допоможуть новому керівнику, який зможе ефективно вирішувати першочергові проблеми Рахівщини.

Голова райдержадміністрації щиро подякувала за довіру і підтримку та висловила надію на те, що згуртована ефективна праця людей територіальних громад Рахівщини зробить Рахівський район кращим серед районів Закарпаття.

- Обіцяю виконати всі обіцянки, які дала громаді та виправдати висловлену довіру, - сказала Ірина Вербіцька.

До привітань також долучилися ряд керівників та представників активної громадськості.

Остання зміна сторінки: 28-05-2014 17:35