![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
У четвер, 22 травня, голова Закарпатської обласної адміністрації Валерій Лунченко зустрівся з делегацією експертів Європейської служби зовнішньої діяльності з питань започаткування цивільної місії ЄС в рамках Спільної політики безпеки та оборони в Україні.
На зустрічі були присутні інформаційний аналітик ЄСЗД Богданос Гінторас, експерт з питань верховенства права (Директорат кризового менеджменту та планування ЄСЗД) Сіенко Іреніуш, начальник Чопського прикордонного загону Роман Гоць, начальник управління Служби безпеки України в Закарпатській області Віктор Любенков, командир Мукачівського прикордонного загону Олександр Назаренко, прокурор Закарпатської області Олег Сидорчук, в.о. начальника управління МВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.
Прес – служба ОДА
Остання зміна сторінки: 22-05-2014 14:44