Валерій Лунченко провів нараду з головами РДА

dsc_5845У понеділок, 19 травня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко провів робочу нараду із керівниками районних державних адміністрацій. Участь у нараді взяв і заступник голови ОДА Михайло Рівіс.
Серед питань, розглянутих на нараді, – призначення заступників голів райдержадміністрації за різними напрямками задля повноцінної роботи виконавчих органів влади в області. Наголошувалося, що це потрібно зробити якнайшвидше. Валерій Лунченко зазначив, що у кожному районі має бути сформована стратегія розвитку, визначено пріоритетні галузі, розвиток яких допоможе покращити соціально-економічний стан та підвищити рівень життя краян.
Також на нараді піднімалося питання забезпечення у районах необхідних умов для проведення позачергових виборів Президента України.
- Все, що у компетенції виконавчої гілки влади, Ви повинні забезпечити, - наголосив Валерій Лунченко. – Вибори мають пройти без порушень, згідно з чинним законодавством.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 20-05-2014 10:43