Про економічну співпрацю Закарпаття зі Словацькою республікою говорили в Ужгороді

dsc_5703У вівторок, 13 травня, в обласній раді відбулося засідання круглого столу з питань співпраці Закарпатської області із Словацькою Республікою.
Участь у відкритті міжнародного форуму взяв перший заступник голови Закарпатської обласної адміністрації Андрій Сербайло, перший заступник голови облради Василь Брензович, Генконсул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова, інші поважні гості.
Мета круглого столу – посилити економічні зв’язки, збільшити товарообіг, залучити інвестиції в Закарпатську область заради взаємовигідної співпраці, - йшлося під час засідання.
На сьогодні в області зареєстровано 110 підприємств з іноземним капіталом словацького походження. За обсягами прямих іноземних інвестицій, що надійшли в економіку Закарпаття, Словаччина посідає одинадцяте місце.
- Між Закарпатською областю та регіонами Словацької Республіки діє ряд угод в рамках транскордонного співробітництва. У тому числі завдяки їх реалізації в область поступило майже 12 млн. дол. Наша держава переживає складні часи, а тому підтримка наших партнерів сьогодні надзвичайно доречна та необхідна, - зазначив Андрій Сербайло.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 13-05-2014 14:30