![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
9 травня – день Перемоги над фашизмом. Зважаючи на ситуацію в країні, звертаємось до керівників органів державної влади та місцевого самоврядування Закарпаття обмежити проведення масових заходів для того, щоби унеможливити будь-які провокації з боку радикальних елементів. Закликаємо всі політичні сили Закарпаття, громадські організації, активістів відмовитись від будь-яких масових акцій у дні – задля спокою в нашому краї.
Голова ОДА Валерій Лунченко Голова обласної ради Іван Балога
Остання зміна сторінки: 06-05-2014 10:22