До уваги підприємців району!

1333089742_shtamp25.03.2014 Верховною Радою України прийнято Закон України № 1155-VII „Про внесення змін до деяких законів України щодо включення відомостей про діючих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців до Єдиного державного реєстру”.

Закон № 1155-VII скасовуються часові обмеження для включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомостей про юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців, які зареєстровані до 01.07.2004, але до цього часу не подали державному реєстратору відомості про себе.

Відповідно до Закону № 1155-VII усі діючі юридичні особи та фізичні особи-підприємці, створені та зареєстровані до 01.07.2004, відомості про яких не включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, зобов’язані подати державному реєстратору відповідно до вимог статті 19 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” реєстраційну картку (форма  16 – для юридичних осіб та форма 15 – для фізичних осіб – підприємців) для включення відомостей про них до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Державний реєстратор після отримання від юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців реєстраційної картки зобов’язаний включити відомості про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і видати їм виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Державними реєстраторами припиняється проведення включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відомостей про невключених юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на підставі аналітичної інформації, отриманої від тимчасових міжвідомчих спеціальних комісій з питань проведення інвентаризації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Реєстраційна служба Рахівського

районного управління юстиції