Якісні адміністративні послуги жителям Рахівщини

pc045З початку 2014 року  ДПІ  у  Рахівському р-ні відвідали  більше 6 тисяч осіб, яким надано понад 2,5 тисяч адміністративних послуг.

Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – близько 1,5 тисяч таких послуг.

Також платників цікавило функціонування електронних сервісів та умови роботи в «Електронному кабінеті», декларування доходів, отриманих в минулому році, видача довідок та інші питання.

За січень- березень поточного року до ДПІ надійшло 4 запити від платників податків. Зокрема платників цікавили питання подання податкової звітності на паперових носіях, реєстрації платником податку на додану вартість, проведення перевірок тощо. Всі звернення опрацьовані оперативно та фахово. Кожному заявнику повідомлено про результати розгляду їх запитів у визначений законом термін.

Крім того, за поточний рік до податкової інспекції надійшло 2 письмових звернення від громадян За результатами розгляду громадянам  надано ґрунтовні роз’яснення.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів