На Закарпатті відбулись загальні збори Закарпатського обласного відділення ВАССР

dsc_0459-ssУ четвер, 3 квітня, відбулось обговорення концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. В Загальних Зборах Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад Закарпатського обласного відділення взяли участь: кандидат у заступники голови Закарпатської ОДА – Михайло Рівіс, заступник голови Закарпатської обласної ради – Андрій Сербайло, виконавчий директор ВАССР - Іванченко Вадим,керівник офісу – представництва ЗОВ ВАССР – Олег Лукша та ін..
Загалом, на заході були присутні близько тридцяти учасників. Андрій Сербайло наголосив на важливості даного зібрання, адже опублікований проект, а згодом і затверджений закон дасть змогу розширити повноваження місцевої громади. Натомість, Михайло Рівіс зазначив, - реформування місцевого самоврядування перший раз за всю історію незалежної держави знайшло відгук у самому Уряді, Арсеній Яценюк став ініціатором, який вніс пропозицію щодо розширення прав громад. Олег Лукша під час зборів відзначив, що разом з тим, що всі законопроекти реформ місцевої влади, адмінтерустрою і регіонального розвитку потрібно вводити одночасно, паралельно необхідно здійснювати фіскальну децентралізацію, реформи в освіті, медицині й соціальній сфері, в розбудові громадського суспільства та підтримці національної економіки та євроінтеграційних процесів, а ще – в безпековій політиці. Однак, першочерговими мають бути реформи місцевої влади й адмінустрою держави. Саме таким шляхом проходили наші сусіди в Східній Європі та Прибалтиці, - зазначили під час зборів.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 04-04-2014 10:01