Підприємці – „єдинники” збагатили місцевий бюджет району

468ee3d1baВ державній податковій інспекції у Рахівському районі  перебуває на обліку 1257   фізосіб-підприємців та 161 юридичних осіб,  які обрали спрощену систему оподаткування обліку та звітності. За січень-лютий  2014 року  платники єдиного податку сплатили у місцевий бюджет 1228,5 тисяч грн., що у порівнянні з  минулим роком на 213,3 тисяч грн. більше!

Популярність єдиного податку серед малого бізнесу є результатом створення сприятливих умов для ведення бізнесу.

Тепер суб'єкти господарювання можуть подавати заяву на реєстрацію платником єдиного податку в електронному вигляді та скористатися перевагами електронної перевірки, протягом року змінювати групу і ставку податку, звітний період для другої групи - розширився з місяця до року. Більше того, як і минулого року, цьогоріч діє мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів