Валерій Лунченко закликав до миру і спокою на Закарпатті

ssc_7286Сьогодні, 7 березня, біля будівлі Закарпатської обласної державної адміністрації відбулося Народне віче, головним лозунгом якого був заклик відновити спокій на Закарпатті. Перед громадою виступили представники громади з різних районів області. Вони звернулися до закарпатців, виділити квоту довіри новій владі, дати їй повноцінно запрацювати і відновити в краї мир і спокій. Також вони звернулися до представників партій, які намагаються навмисне дискредитувати представників нового Уряду в регіоні, для того, щоб “проштовхнути” у владу “своїх” людей. На думку організаторів віче, саме задля цього і створюється напружена обстановка.
ssc_7287Після виступів закарпатських активістів слово взяли народні депутати України від фракції “Батьківщина”, які спеціально приїхали до Ужгорода підтримати свого соратника. Вони зазначили, що Валерій Лунченко у непростий для країни час не побоявся взяти на себе відповідальність очолити область і навести в ній лад. У складі команди народних обранців були Зорян Шкіряк, Михайло Головко, Андрій Шевченко, Геннадій Зубко, Валерій Дубіль, Ксенія Ляпіна, Анатолій Дирів та Микола Княжицький. “Об’єднуйтесь і допомагайте новому голові, допомагайте Закарпаттю і допомагайте Україні! Не час перепалу. Час об’єднатися заради збереження України, – закликав відомий громадський діяч і активний учасник Київського Євромайдану Зорян Шкіряк.
Усі народні депутати одностайно висловили свою підтримку Валерію Лунченку.
ssc_7291Після цього перед громадою виступив голова Закарпатської обласної адміністрації. Він заявив, що погодився на пропозицію прем’єр-міністра Арсенія Яценюка очолити область в непростий час, тому що відчуває відповідальність перед Закарпаттям. Адже у надскладній зовнішньополітичній ситуації Україні вкрай потрібні спокій і стабільність в регіонах.
За словами Валерія Лунченка, найперше, що він зробив, приїхавши на Закарпаття, - зустрівся з активістами і учасниками Ужгородського Майдану. Відбувся діалог, в ході якого усі присутні дійшли згоди, що необхідно встановити довіру один до одного.
Прокоментував свою позицію очільник Закарпаття і щодо начальника обласного УМВД В.Турдая. Він заявив, що не має жодного відношення до його призначення. Але якщо цій людині посаду довірив Уряд, підтриманий Майданом, то треба дати їй попрацювати і проявити себе. Це стосується й інших новопризначенців на керівних посадах. Якщо ж вони не впораються зі своїм завданням, тоді їх треба буде міняти. “В Україні є легітимна влада. Надайте їй можливість працювати. В іншому випадку на країну чекає катастрофа”, - зазначив голова ОДА. Зі слів Валерія Лунченка, він готовий протягнути руку політичним силам та громадськості і закликає усіх до конструктивну.

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА