Запрошуємо школярів Рахівщини до участі у конкурсі дитячої творчості

205Державна податкова інспекція у Рахівському районі  Головного управління Міндоходів у Закарпатській області  запрошує школярів міста та району, які вміють малювати, готувати відео або комп’ютерні анімації, писати оповідання, новели, публіцистичні роздуми, замальовки, казки, фейлетони, реферати, вірші, взяти участь у конкурсі «Очима дитини про бюджет країни».

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчої діяльності з податкової та митної тематики:

- художні твори;

- комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація);

- літературні твори.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх учбових закладів двох вікових категорій:

- І категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 9-11 років;

- ІІ категорія: станом на 1 січня 2014 року виповнилося 12-15 років.

Роботи, що відповідають загальній тематиці конкурсу, приймаються до 1 квітня 2014 року податковою інспекцією у Рахівському районі.

Лауреати та переможці конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами та подарунками.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу можна отримати, звернувшись до Державна податкова інспекція у Рахівському районі    (телефон 2-33-05) або на суб-сайті Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

ДПІ у Рахівському р-ні

Остання зміна сторінки: 07-03-2014 12:35