Призначили нового очільника Закарпатської ОДА

p_64796_1_gallerybig2 березня в.о. Президента України Олександр Турчинов підписав Указ № 202/2014 «Про призначення В. Лунченка головою Закарпатської обласної державної адміністрації». Попереднім указом він звільнив із займаної посади вже колишнього губернатора Закарпаття — Олександра Ледиду.

Освіта.

У 2003 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, після закінчення якого отримав диплом менеджера-маркетолога. У 2004 році закінчив Угорський національний інститут (м. Ньїредьгаза, Угорщина) за спеціальністю «Приватне підприємництво». У 2006 році Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», здобувши ступінь магістра-дослідника з відзнакою.

Трудова діяльність.

2007 — 2010 рр. — діагност-логист на приватному підприємстві.
З грудня 2010 р. — керуючий справами Хустського міськвиконкому.
З липня 2009 р. почав активну громадську діяльність як голова Хустського міського відділення громадської організації «Фронт Змін», а з грудня 2009 р. був обраний головою Хустської міської організації політичної партії «Фронт Змін».
31 жовтня 2010 р. — був обраний депутатом Закарпатської обласної ради від партії «Фронт Змін».
На парламентських виборах 2012 р. був обраний депутатом Верховної Ради України від ВО «Батьківщина», № 61 в списку.
Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Остання зміна сторінки: 03-03-2014 10:36