Зустрілися з Ветеранами Афганістану

У середу, 12 лютого, під головуванням очільника райдержадміністрації відбулася зустріч з учасниками бойових дій. На засіданні також були  присутні керівник районної громадської організації ветеранів Афганістану Іван Лофердюк та учасники бойових дій.

Вже стало доброю традицією напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав проводити зустрічі з активом воїнів-ветеранів, які воювали в Афганістані.

IMG_2043Під час зустрічі ветерани Афганістану висловили актуальні питання соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни, сімей загиблих воїнів та ряд інших питань та обговорили плани щодо забезпечення комфортними умовами всіх ветеранів у поточному році.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк висловив учасникам бойових дій слова щирої вдячності та глибокої поваги за сумлінне виконання громадянського та військового обов’язку. Він запевнив, що районна адміністрація на виконання соціальних ініціатив Президента України і надалі вирішуватиме нагальні питання покращення соціального захисту учасників бойових дій та ветеранів війни, сімей загиблих воїнів.

Остання зміна сторінки: 12-02-2014 17:33