У Білій Церкві обговорили перспективи газифікації

11 лютого в.о. голови державної адміністрації Валерій Сабов здійснив робочу поїздку до с. Біла Церква, де спільно із директором департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Юрієм Гузинцем, сільськими головами сіл Біла Церква, Водиця, селища Великий Бичків, начальником Тячівської філії ПАТ «Закарпатгаз» Володимиром Поляковим та представниками ПАТ «Укргазвидобування» обговорили хід газифікації Тячівського і Рахівського районів.

«Газовики» повідомили, що роботи ідуть повним ходом, наразі «блакитне паливо» підведене вже до межі із селом Середнє Водяне Рахівського району. В перспективі до кінця поточного року газифікованими можуть стати і частина сіл Рахівщини, зокрема Біла Церква, Водиця та Верхнє Водяне, а також смт. Великий Бичків.

Зараз Львівське відділення ПАТ «Укргазвидобування» має пройти погодження із громадою села Біла Церква на використання земель запасу села для роботи газової мережі. Основною умовою громади є прокладання підприємством газопроводу низького тиску від села до смт. Солотвино Тячівського району, адже тільки це може бути гарантією охоплення мережею населених пунктів Рахівщини. Валерій Сабов запевнив присутніх, що держадміністрація зацікавлена у найшвидшому прокладанні газових мереж і підключенні до них будинків жителів району. «Проте мають бути чітко дотримані всі необхідні норми і врахована думка самих мешканців», - зауважив він.

Остання зміна сторінки: 12-02-2014 15:51