Громадяни, які мають пільги, не повинні відчувати труднощів із проїздом

Також 11 лютого на виконання доручення голови райдержадміністрації під керівництвом заступника голови РДА Юрія Бендака відбулась нарада щодо безоплатного перевезення  громадян, які мають право на пільги.

За повідомленням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Спасюк у січні-лютому 2014 року управління погасило значну частину наявної заборгованості перед перевізниками за надані послуги пільгового перевезення пасажирів у минулому році.

На сьогоднішній день на території Рахівського району у ТзОВ ,,Бочкор і сини” діючий тільки один рейс, шість маршрутів обслуговує ТзОВ ,,Омега-Транс-УА”. Зважаючи на те, що вже є затверджені кошторисні призначення на 2014 рік, які спрямовані на покриття фактично понесених збитків за автоперевезення осіб, що мають право на пільги (в тому числі покриття фактично понесених збитків за 2013 рік), перевезення пільгових категорій пасажирів буде повністю відновлено з 1 березня.

Нагадаємо, що дорученням голови райдержадміністрації щодо здійснення моніторингу обсягів автоперевезень громадян, які мають право на пільги, було передбачено утворити робочу групу з проведення відповідного моніторингу.

Остання зміна сторінки: 12-02-2014 15:38