Контроль за пасажирськими перевезеннями в районі посилюється

11 лютого на нараді при заступнику голови  держадміністрації Юрію Бендаку обговорили результати роботи щодо недопущення нелегальних перевезень та стан організації пасажирських перевезень за 2013 рік по Рахівському району.

Участь в обговоренні взяли також завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Михайло Штефура, представники служб району, голова обласної Асоціації перевізників «Закарпатавтотранс» О. Воронін, заступник начальника управління Укртрансінспекції у Закарпатській області В. Мица, заступник голови правління ВАТ "Закарпатавтотранс" В. Мкртумян, голова асоціації автоперевізників приміських автобусних маршрутів М. Барон та керівники Рахівського куща автостанцій.

Контроль за пасажирськими перевезеннями в районі посилюєтьсяЗаслухавши інформацію про результати створеної у районі робочої групи по боротьбі з нелегальними пасажирськими перевезеннями та роботу служб і управлінь області та району, учасники дійшли думки, що проведена робота хоч і значна, проте недостатня. Виявлення нелегальних перевезень на території району ускладнюється передусім тим, що під час здійснення рейдових перевірок порушники просто не виїжджають на лінію. Одним із варіантів поліпшення ситуації, запропонованих у ході обговорення, було включити до складу робочої групи по боротьбі з нелегальними пасажирськими перевезеннями працівників Рахівського УБЕЗ та прокуратури.

Також в ході наради заступник голови правління ВАТ "Закарпатавтотранс" продемонстрував присутнім короткометражний фільм щодо наявності нелегальних пасажирських перевезень в районі та в цілому по області.

- Саме тому робота по виявленню перевізників-нелегалів має бути не разовою, а систематичною, - підкреслив Юрій Бендак. - Підсумки роботи по виявленню таких фактів потрібно заслуховувати не рідше разу на тиждень. Тільки тоді можна чекати на позитивні результати.

Остання зміна сторінки: 11-02-2014 18:30