Плідний діалог з платниками

photo.5249В ДПІ у Рахівському районі  відбулася зустріч начальника інспекції  Владислава Кича  з представниками бізнесу  та громадськістю міста і району з метою отримання пропозицій щодо удосконалення податкового і митного законодавства та обговорення питань, які виникають у платників податків.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання сплати податків та зборів, а також перспективи розвитку партнерських стосунків із створенням сприятливих умов для ведення бізнесу в районі.

В своєму виступі начальник ДПІ у Рахівському районі  основний акцент зробив на ознайомленні присутніх з основними положеннями Стратегічного плану розвитку Міндоходів на 2013 – 2018 роки.

Запрошені керівники підприємств та підприємці розповіли , що їм імпонує такий формат зустрічі, де можна висловити власну думку, бути почутим і розраховувати на позитивний результат.

На завершення Владислав Кич  подякував присутнім за активну участь і підкреслив, що    подібні заходи дають змогу вирішити нагальні питання шляхом конструктивного діалогу та підвищити рівень обізнаності платників.

ДПІ у Рахівському р-ні

У Міністерства доходів і зборів