За показниками діяльності відділ містобудування та архітектури Рахівської адміністрації ТРЕТІЙ в області

За результатами узагальнення інформації управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації було сформовано рейтинг діяльності структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкомів з розрахунковими показниками відносно кількості населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці (показник/на 10 тис. мешканців), і кількість погоджених та розроблених генеральних планів населених пунктів – з розрахунку на кількість населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці.

За результатами аналізу управлінням містобудування та архітектури облдержадміністрації було запропоновано відзначити результативну роботу наступних структурних підрозділів та їх керівників:

відділу містобудування та архітектури Ужгородської райдержадміністрації та начальника відділу Зазулич І.В. (сумарне перше місце рейтингу);

відділу містобудування та архітектури, відділу контролю за об’єктами містобудування управління містобудівного комплексу та земельних ресурсів Ужгородської міської ради та в. о. заступника начальника управління Каліновську О.Є. (сумарне друге місце);

відділу містобудування та архітектури Рахівської райдержадміністрації та начальника відділу Боднарчука О.В. (сумарне третє місце).

Рейтинг показників діяльності відділів містобудування та архітектури за 2013 рік

Остання зміна сторінки: 10-02-2014 17:30