На обліку перебуває 200 учасників бойових дій

Сьогодні, 10 лютого, при в. о. голови державної адміністрації Валерію Сабову відбулася нарада щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

День вшанування учасників бойових дій відзначається щорічно 15 лютого.

- У зв‘язку із вшануванням учасників бойових дій на території інших держав, а також 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, в районі проводиться значна робота з питань соціального захисту та надання всіх можливих видів допомог, пільг та підтримки учасникам бойових дій на території інших держав та іншим пільговим категоріям громадян району, - зазначила начальник управління соціального захисту населення Марія Спасюк.

У 2013 році через департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації один учасник бойових дій прирівняний до інваліда війни 2-ї групи, який проживає на Рахівщині, отримав безкоштовно автомобіль марки Geely. Протягом останніх 5-ти років управлінням соціального захисту РДА організовано проведення безоплатних капітальних ремонтів власних житлових будинків та квартир 4-м учасникам бойових дій прирівняним до інвалідів війни.

- Одним із пріоритетних завдань, як глави держави, так і місцевих органів державної влади є безпосередня увага та участь у вирішенні проблемних питань однієї із найуразливіших та водночас найшановніших категорій громадян, а саме ветеранів війни, - зауважив Валерій Сабов.

Довідково. На обліку в управлінні соціального захисту населення Рахівської  райдержадміністрації перебуває 200 учасників бойових дій на території інших держав (Югославія, Чехословакія, Ефіопія, Ірак,  Афганістан). Основна частина учасників бойових дій, а саме 136 чоловік – учасники бойових дій в Афганістані. Також на обліку перебуває 5 вдів учасників бойових дій в Афганістані та 3 матері загиблих воїнів, які приймали участь у бойових діях в Афганістані.

Остання зміна сторінки: 10-02-2014 15:04