Вирішили удосконалювати роботу з сім’ями на місцях

31 січня відбулося засідання координаційної ради з питань сім‘ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім‘ї та протидії торгівлі людьми. Головував на засіданні перший заступник голови РДА Валерій Сабов.

По першому питанню порядку денного слухали заступника начальника СДІМ Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області В. Савчука, який   ознайомив присутніх із статистичними даними щодо кількості вчинених насильств в сім’ях протягом 2013 року. Так, в 2013 році на обліку перебувало 115 осіб, що вчиняли насильство в сім’ї, 101 особу з обліку знято. Вчинено 16 злочинів по ст. 125 та ст. 129 КК України. Складено 23 адміністративних протоколи згідно ст. 173 КпАП України.

Про результати здійснених перевірок умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та зазнали насильства в сім’ї проінформувала начальник служби у справах дітей РДА Валентина Тернущак. Станом на кінець січня 2014 року на обліку перебувала 51 дитина, з яких 20 проживають у неблагополучних сім’ях. З них 2 дітей проживають у сім’ї, в якій  зазнали насильства різного характеру. Протягом 2013 року працівниками СКМСД було складено 54 адмінпротоколи за ст. 184 КУпАП та 173-2 КУпАП - 1 адмінпротокол, порушено 3 кримінальні справи за ст. 304 ККУ.

Начальник управління соціального захисту населення Марія Спасюк повідомила, що протягом 2013 року в журналі обліку заяв та повідомлень про вчинення насильства в сім’ї зареєстровано 120 заяв і повідомлень. До банку даних обліку, факту скоєння насильства у сім'ї внесено 115 осіб, з них 106 - про скоєння насильства відносно жінок, 8 – відносно чоловіків, 1- щодо дитини.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного вирішили: з метою вивчення конкретних проблем сім’ї та надання допомоги у їх вирішенні звернутися до виконкомів міської, селищних та сільських рад з пропозицією налагодження ефективної співпраці, а також удосконалювати роботу з сім’ями на місцях, в кожному населеному пункті району.

Остання зміна сторінки: 03-02-2014 15:53