ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАЮТЬ БУТИ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

28 січня у райдержадміністрації відбулася нарада при заступнику голови РДА Юрію Бендаку, за участі начальника управління економічного розвитку і торгівлі РДА Віктора Турока та завідувача сектору інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Михайла Штефури.

Обговорювали питання щодо виведення з ринку перевізників, які здійснюють регулярні перевезення під видом  регулярних спеціальних і нерегулярних перевезень або перевезень для власних потреб. Гостро постало оперативне вирішення ситуації із забезпечення надання транспортних послуг населенню на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

За підсумками наради було вирішено, що коло заходів, спрямованих на легалізацію маршрутної мережі має бути розширено.

- Нелегальні перевезення в межах району наразі стали доволі негативним явищем, яке не тільки приносить збитки державі, а й сприяє погіршенню якості послуг, які надаються жителям Рахівщини, - зазначив заступник голови держадміністрації. – Завдання глави держави мають бути виконані, а жителі району мають бачити відповідну якість перевезень, за які вони платять гроші. Те ж стосується і пільгових перевезень.

Для вирішення проблемних питань, які негативно впливають на регіональний ринок надання транспортних послуг Юрій Бендак дав доручення вже наступного тижня запросити до обговорення  всіх автоперевізників приміських автобусних пасажирських маршрутів Рахівського району та представників управління Укртрансінспекції у Закарпатській області, Рахівського РВ УМВС України у Закарпатській області,  Державної податкової інспекції у Рахівському районі, а також правління відкритого акціонерного товариства «Закарпатавтотранс».

Остання зміна сторінки: 31-01-2014 17:54