Подання декларації при виїзді за кордон

45ДПІ у Рахівському районі звертає увагу громадян, що відповідно до Податкового кодексу платники податку-резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до органу Міндоходів за місцем проживання податкову декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

Протягом 30 календарних днів після надходження податкової декларації зобов’язаний перевірити визначене податкове зобов’язання, сплату належної суми податку та відсутність податкових зобов’язань з цього податку.

Платники податків також мають можливість заповнити та направити декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Для користування цією послугою платнику потрібно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення.

ДПІ у Рахівському р-ні

Г У Міністерства доходів і зборів