У цьому році робоча група далі працюватиме над легалізацією зарплати в районі

У середу, 22 січня в малій залі райдержадміністрації відбулось засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення  під керівництвом першого заступника голови держадміністрації Валерія Сабова. У ході засідання учасники робочої групи обговорили порядок роботи у 2014-му році та окремо план діяльності на І квартал поточного року.

Оскільки у районі працює чимало суб’єктів господарювання, які надають туристичні послуги, залучають до роботи найману робочу силу та теж підлягають перевірці на предмет дотримання трудового законодавства, членами групи було запропоновано ввести до її складу начальника відділу туризму та зовнішньо-економічних зв’язків управління економіки та торгівлі РДА Дмитра Рущака. Таке розширення складу робочої групи дозволить оперативніше вирішувати питання легалізації виплати заробітної плати та реєстрації найманої робочої сили і відповідно зробити туристичний бізнес у районі максимально ефективним.

2014-01-22 11.08.26

У ході обговорення порядку роботи групи Валерій Сабов наголосив на позитивному досвіді роботи робочої групи у 2013 році. Він запропонував продовжити практику проведення рейдів з обстеження суб’єктів господарювання у населених пунктах району щодо виявлення не оформлених офіційно найманих працівників, а також на предмет дотримання ними мінімального розміру оплати праці.

Списки підприємств, у яких виявлено офіційно не оформлених працівників, а також заробітна плата працівників яких менше мінімальної, передаються робочою групою до відповідних служб району для реагування. Керівники таких суб’єктів господарювання регулярно запрошуються на засідання робочої групи для надання роз’яснень та допомоги з оформлення робочої сили.

Довідково: з 01.12.2013 року розмір прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати в Україні складає 1218 гривень.

Остання зміна сторінки: 22-01-2014 18:52