Дев’ятеро жителів Рахівщини прийшли на прийом до голови держадміністрації

21 січня 2014 року голова державної адміністрації Дмитро Андріюк провів особистий прийом громадян. Традиційно, до керівника району звернулись мешканці Рахівщини, із проханням посприяти у вирішенні їх питань.

2014-01-21 10.28.38 Цього разу зустріч із головою держадміністрації відвідало дев’ятеро громадян. Частина їх звернулась із клопотанням щодо виділення їм матеріальної допомоги у зв’язку із важким матеріальним становищем. Також житель с. Верхнє Водяне поскаржився на те, що аварійні багатолітні дерева, які ростуть біля його житла, можуть впасти та пошкодити будинок. Наразі його прохання вже розглянуто на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, рішення якої за клопотанням голови населеного пункту та РДА направлено до Великобичківського лісгоспу. Справа тільки за лісівниками, дії яких жителю Верхнього Водяного пообіцяв проконтролювати голова держадміністрації.

Мешканець с. Білин п. Михайло звернувся за сприянням у вирішенні спірної ситуації щодо користування земельною ділянкою та оформленні правовстановлюючих документів на неї. За дорученням очільника району буде створено відповідну комісію за участі представників адміністрації, Держземагентства та землевпорядників сільської ради, яка надасть компетентну оцінку ситуації, яка склалась.

Звернення інших мешканців були розглянуті на місці, заявникам було надано відповідні роз’яснення. Відповіді на порушені питання, які потребують додаткового розгляду Дмитро Андріюк пообіцяв заявникам надати у найкоротший термін.

Остання зміна сторінки: 22-01-2014 11:52