Запроваджуються нові підходи до модернізації пріоритетних галузей економіки

Сьогодні, при першому заступнику голови РДА Валерію Сабову відбулася нарада, на якій обговорили стан реалізації Плану заходів ОДА з виконання державної Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки та забезпечення національної єдності і громадянської злагоди в районі. Даний План заходів затверджено розпорядженням голови ОДА від 29.04.13 № 149.

Програми активізації розвитку економіки розроблена з метою запровадження нових підходів до модернізації пріоритетних галузей національної економіки на найближчі два роки для активізації її розвитку.

Програмою економічних реформ на 2010—2014 роки ,,Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, запропонованою Президентом України Януковичем В.Ф., передбачено проведення структурних змін в економічному та соціальному житті країни шляхом підвищення ефективності державного управління, модернізації базових галузей економіки, формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу та приватної ініціативи.

- Виконання обласного Плану по виконанню Програми повинно забезпечити прискорення розвитку пріоритетних галузей економіки, сприяти позитивним структурним зрушенням в економіці. В свою чергу, активізація економіки в районі сприятиме підвищенню соціальних стандартів та рівня добробуту мешканців Рахівщини, збільшенню кількості робочих місць. Не повинні ми забувати і про забезпечення національної злагоди в районі. Адже наш край багатонаціональний і цей фактор неабияк впливає на життя кожного закарпатця. Цього тижня ми відзначимо День Соборності, на виконання завдань глави держави, ми повинні на належному рівні організувати це святкування, - зазначив перший заступник голови РДА Валерій Сабов.

Остання зміна сторінки: 21-01-2014 17:14