В ювілейному районному фестивалі “Ой радуйся, земле” взяли участь учасники з 19 населених пунктів району

З початком Нового року, віками ми збираємося, щоб відзначити Різдво Христове, благословляємо народження Ісуса Христа колядками, віншуваннями, щедрівками, іншими забавами. І вже 25-ий рік поспіль, за доброю традицією, у районі проводиться фестиваль “Ой радуйся, земле”, головна тематика якого – величність різдвяних свят, що символізують нашу духовність.

DSC_0163Під час ювілейного культурно-масового заходу, який відбувся на сцені районного Будинку культури, на Водохреща, 19 січня, учасники з 19 населених пунктів району порадували шанувальників народного мистецтва багатством, оригінальністю та неповторністю різдвяно-новорічних колядок і віншувань, театралізованими обрядодійствами, бетлегемами та вертепами. Кожен з них вніс у фестиваль частинку свого тепла і різдвяної радості.

Приємного відпочинку та доброго настрою слухацькій аудиторії, а також гарних виступів учасникам фестивалю, бажали голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, голова районної ради Микола Беркела та перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов.

DSC_0107Всі учасники після виступів отримали подяки відділу культури райдержадміністрації, а переможці – аматори з Костилівського СБК, бетлегеми з Кобилецької Поляни та драмгуртківці з Богданського сільського будинку культури (вони під час фестивалю виконували ролі гуцульської сім’ї, котра приймала колядників) – звуково-підсилювальну апаратуру для клубних закладів. Згадані призи забезпечив спонсор фестивалю – райорганізація Партії регіонів. Вона підтримує захід уже четвертий рік поспіль.

Остання зміна сторінки: 20-01-2014 17:43