З початком Нового року, віками ми збираємося, щоб відзначити Різдво Христове, благословляємо народження Ісуса Христа колядками, віншуваннями, щедрівками, іншими забавами. І вже 25-ий рік поспіль, за доброю традицією, у районі проводиться фестиваль “Ой радуйся, земле”, головна тематика якого – величність різдвяних свят, що символізують нашу духовність.
Під час ювілейного культурно-масового заходу, який відбувся на сцені районного Будинку культури, на Водохреща, 19 січня, учасники з 19 населених пунктів району порадували шанувальників народного мистецтва багатством, оригінальністю та неповторністю різдвяно-новорічних колядок і віншувань, театралізованими обрядодійствами, бетлегемами та вертепами. Кожен з них вніс у фестиваль частинку свого тепла і різдвяної радості.
Приємного відпочинку та доброго настрою слухацькій аудиторії, а також гарних виступів учасникам фестивалю, бажали голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, голова районної ради Микола Беркела та перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Сабов.
Всі учасники після виступів отримали подяки відділу культури райдержадміністрації, а переможці – аматори з Костилівського СБК, бетлегеми з Кобилецької Поляни та драмгуртківці з Богданського сільського будинку культури (вони під час фестивалю виконували ролі гуцульської сім’ї, котра приймала колядників) – звуково-підсилювальну апаратуру для клубних закладів. Згадані призи забезпечив спонсор фестивалю – райорганізація Партії регіонів. Вона підтримує захід уже четвертий рік поспіль.
Остання зміна сторінки: 20-01-2014 17:43