ДМИТРО АНДРІЮК ВІДВІДАВ СЕЛО ЧОРНА ТИСА ТА ЯСІНЯНСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР

17 січня голова державної адміністрації Дмитро Андріюк з робочим візитом відвідав Ясінянський територіальний центр для літніх та одиноких непрацездатних людей. Спільно з директорами Карпатського біосферного заповідника, Ясінянського держлісгоспу, головою Чорнотисянської сільської ради та керівниками інших установ району він поспілкувався із директором терцентру Оксаною Рещук.

IMG_1878У ході екскурсії соціальним об’єктом керівники оглянули стан приміщень та новозведену крівлю центру, поцікавились станом опалювального сезону. Висловивши вдячність за підтримку центру, Оксана Рещук розповіла про плани щодо ремонту кількох приміщень, які наразі простоюють через неналежний технічний стан та розширення центру. “Наша мета – щоб люди жили у нас не тільки тому, що їм ніде жити. А й тому, що їм тут подобається”, - зазначила вона. Наразі центр планує розширити перелік платних послуг, які надають мешканцям села на дому спеціалісти центру, а також збільшити кількість проживаючих в терцентрі людей, оскільки попит доволі великий.

Присутні запевнили, що продовжать свою опіку над центром і за рахунок депутатської діяльності, і власними силами. Дмитро Андріюк підтримав їх, зауваживши, що піклування про літніх та одиноких людей це громадянський обов’язок кожного, нехтувати яким не можна.

IMG_1847В той же день вони побували в с. Чорна Тиса та на прохання місцевого священика отця Віталія відвідали місцевий православний храм. Тут, за словами сільського голови Івана Павлючка та священика, наразі складна ситуація  із кладовищем, яке потребує розширення. Голова держадміністрації пообіцяв сприяти задоволенню потреб громади села, проте зауважив, що не можна нехтувати інтересами власників сусідніх земельних ділянок. “У будь-якій справі важливо знаходити спільну мову та рішення, вигідне для всіх сторін”, - зазначив він.

Остання зміна сторінки: 20-01-2014 13:36