Відповідальність за помилки у формі 1-ДФ

IvHJcVUsdeЗ 01січня 2014 р. за самостійне виправлення помилок у формі №1ДФ не застосовуватимуть штрафи в розмірі:

- 510 грн. (1020 грн. за повторне порушення протягом року) за неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не в повному обсязі, з недостовірними відомостями чи з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо:

- такі недостовірні відомості або помилки не призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов'язань платника податку та/або до зміни платника податку;

- самостійне виправлення недостовірних відомостей або помилок у податковій звітності здійснене у зв’язку з проведеним відповідно до п. 169.4 ПКУ перерахунком;

- 25% суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті (50% вдруге та 75% втретє) за ненарахування, неутримання та/або несплату (неперерахування) податку на доходи фізичних осіб, якщо помилка виявлена під час проведення перерахунку відповідно до п. 169.4 ПКУ.

ДПІ

Остання зміна сторінки: 16-01-2014 18:47