Туризм та рекреація на контролі в РДА

16 січня під керівництвом першого заступника голови РДА Валерія Сабова проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та державних установ району.

На порядку денному розглянули питання фінансово-господарські показників туристично-рекреаційної галузі.

Аналіз туристичної сфери району засвідчив, що у 2013 році туристичними закладами основного кола було прийнято більше 35,1 тис. туристів. Їм надано послуг на суму 16 млн. 481 тис. грн., що на 11,7 % більше ніж в минулому році. Надійшло до бюджетів всіх рівнів 1 млн. 682 тис. грн., що в порівнянні з 2012 роком на 50 % більше.

- 87 % всіх податків та обов’язкових платежів, які сплачені суб’єктами туристичної діяльності у 2013 році, відраховано до місцевих бюджетів, - зауважив перший заступник голови РДА. - Тому, необхідно звернути увагу на підприємства, які мінімізують сплату податків та не реєструють трудові договори.

На разі, актуальними залишаються питання реєстрації найманої робочої сили та виплати заробітної плати на рівні законодавчо встановленого мінімуму, які знаходяться на контролі райдержадміністрації та відповідних служб району.

Ще одним важливим фактором розвитку туристичного потенціалу Рахівщини, що звичайно сприятиме наповненню бюджету району є реклама. На даний час відділом туризму райдержадміністрації розробляється буклет ,,Рахівщина туристична”, в якому буде відображена інформація про туристично-привабливі місця, події та заходи.

Остання зміна сторінки: 16-01-2014 18:09