Плануються заходи з інвентаризації природних рослинних ресурсів

16 січня при заступнику голови райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада щодо заходів з обліку природних рослинних ресурсів місцевого значення за межами лісового фонду району.

Участь в нараді взяли керівники держлісгоспів, представники Карпатського Біосферного Заповідника та департаменту екології та природних ресурсів закарпатської ОДА.

Завданням Регіонального плану дій з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2013-2015 роки, затвердженого розпорядження голови облдержадміністрації від 22.11.2012 № 622 визначено виконання заходів з обліку (інвентаризації) природних рослинних ресурсів місцевого значення, в тому числі визначення їх постійних місць зростання з відображенням на планово-картографічних матеріалах, - проінформував присутніх Юрій Бендак. Також планується встановити науково обґрунтовані нормативи у розрізі видів рослин і рослинної сировини на спеціальне використання рослинних ресурсів місцевого значення за межами лісового фонду.

За результатами наради вирішили пропонувати здійснити вказані заходи за участі виконавчих комітетів сільських, селищних рад та відповідних наукових установ.

Оскільки Карпатський біосферний заповідник є науковою установою із значним досвідом роботи та у відповідності до прийнятого рішення на вищезгаданій нараді, запропоновано розробити орієнтовний план заходів, які необхідно виконати завдання із зазначенням можливих виконавців та термінів виконання.

В подальшому планується провести нараду для обговорення подальших дії.

Остання зміна сторінки: 16-01-2014 16:14